Home

сряда предоставяне отделно футбол лудогорец ботев пловдив съдебна заповед Изтрий Кое

Лудогорец потрепери, но взе трите точки срещу Ботев (Пловдив)(ВИДЕО)

Лудогорец се спаси от първа загуба в Разград от Ботев Пд в 99-ата минута -  efbet Лига - Dsport.bg
Лудогорец се спаси от първа загуба в Разград от Ботев Пд в 99-ата минута - efbet Лига - Dsport.bg

Феноменален Ботев развенча Лудогорец, взе пак Купата след 36 години и се  класира за Европа! (видео+галерия)
Феноменален Ботев развенча Лудогорец, взе пак Купата след 36 години и се класира за Европа! (видео+галерия)

Ботев Пловдив започна подготовка за официалния дебют на Керкес в дербито с  Лудогорец - По света и у нас - БНТ Новини
Ботев Пловдив започна подготовка за официалния дебют на Керкес в дербито с Лудогорец - По света и у нас - БНТ Новини

Лудогорец" с класика срещу "Ботев" Пловдив - bTV Спорт

Лудогорец победи с 2:0 Ботев Пловдив на Колежа

Лудогорец II се изправя срещу Ботев (Пловдив) II | ПФК Лудогорец

Лудогорец влиза първи в плейофите, Ботев Пд отново не успя да вкара на  ''Колежа'' - efbet Лига - Dsport.bg
Лудогорец влиза първи в плейофите, Ботев Пд отново не успя да вкара на ''Колежа'' - efbet Лига - Dsport.bg

Лудогорец засили дубъла на Ботев Пловдив към Трета лига - БГ Футбол - Втора  лига - Gong.bg
Лудогорец засили дубъла на Ботев Пловдив към Трета лига - БГ Футбол - Втора лига - Gong.bg

Скандал! От Ботев Пловдив са бесни, че реферите са подпрели Лудогорец - Gol

U14: Лудогорец - Ботев (Пловдив) 2:0 | Купа на БФС - 1/8 финал - YouTube

Лудогорец излъга Ботев Пловдив, гостите са бесни - Gol

Ботев (Пловдив) - Лудогорец 0:2 мач от efbet Лига - Topsport.bg

БТА :: Лудогорец и Ботев (Пловдив) не се победиха в мач от 9-ия кръг на  Първа лига
БТА :: Лудогорец и Ботев (Пловдив) не се победиха в мач от 9-ия кръг на Първа лига

Лудогорец - Ботев (Пловдив) по ТВ: Къде да гледаме двубоя в Първа лига?

Лудогорец - Ботев (Пловдив) 2:1, гол на Жоржиньо - Topsport.bg

Якуб Пьотровски осигури минимален успех за Лудогорец над Ботев Пловдив - По  света и у нас - БНТ Новини
Якуб Пьотровски осигури минимален успех за Лудогорец над Ботев Пловдив - По света и у нас - БНТ Новини

Гол в 99-ата минута спаси Лудогорец срещу осакатен Ботев Пловдив (ВИДЕО) -  Спортни новини
Гол в 99-ата минута спаси Лудогорец срещу осакатен Ботев Пловдив (ВИДЕО) - Спортни новини

Ботев Пловдив - Лудогорец 0:2 /първо полувреме/ - БГ Футбол - Gong.bg

Лудогорец - "Ботев" Пловдив 3:1, финалът за суперкупата по минути

Лудогорец - Ботев Пловдив 1:0 /репортаж/ - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

НА ЖИВО: Лудогорец - Ботев Пловдив 2:0, Вердон удвои набързо - БГ Футбол -  efbet Лига - Informiran.net
НА ЖИВО: Лудогорец - Ботев Пловдив 2:0, Вердон удвои набързо - БГ Футбол - efbet Лига - Informiran.net

Ботев само с една победа над Лудогорец в шампионата! Време ли е за втората?